Atribuită Cumpărare directă

Se va achizitiona un pachet informatic din modulul SA pe o perioada de 12 luni, respectiv 01.01.2021-31.12.2021.

Număr anunț
DA27085025
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat