Atribuită Cumpărare directă

-Tuburi de dren din silicon 100% ,CH10/12/14/16/18/20/22/24/26/28/30/32/34/ -tuburi de dren din silicon 100%, lungime 50cm, mutiperforate la un capat si linie radiopaca / Marker X-Ray pe toata lungimea -fabricate din silicon medical 100% -Respecta normele de calitate ISO9001, ISO13485, Certificat CE, pe ambalaj sunt inscriptionate : MArca CE, Nr. LOT, Data Fabricatie/Data expirare, Produs ambalat individual steril mod ambalare: ambalat individual steril, dublu secutrizat 20 bucati / cutie CH-18-100 BUC CH-20-100 BUC CH24-100 BUC CH14-100 BUC ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA27060570
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat