Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare produse - dezinfectanti: MAXIL ULTRA RAPID 1L CU PULVERIZATOR DEZINFECTANT VIRUCID, DEZINFECTANT SUPRAFETE ULTRA RAPID, MAXIL SEPT, 5L, Klintensiv gel dezinfectant maini virucid la 1l, GEL DEZINFECTANT MAINI KLINTENSIV, 5L, DEZINFECTANT VIRUCID SUPRAFETE CONCENTRAT, OXIVIR PLUS, 5L, PRES DEZINFECTIE SANI TRAX 45X60cm, SUTTER ONDA 5KG, COS GUNOI INOX 12L, CU PEDALA.
- Număr anunț
- DA27101072
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC PENTRU ADMINISTRAREA OBIECTIVELOR CULTURALE (CUI 30266854)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.830,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.830,50 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.