Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 40 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 300 PIX DACO LINU PX254 12 CREION MECANIC TIKKY ROTRING 0.5 P01146 1 CREION MECANIC TIKKY ROTRING 0.7 P01147 2 MARKER PERMANENT ARTLINE 1,5MM,107 P04500 4 RADIERA FACTIS TRI-24 TRI-24 2 RADIERA FACTIS OV12 2 MINA CREION MECANIC ROTRING 0.35/ 0.5/0.7/0.9 P01180 6 DOSAR 1/1 ALB PENTRU INCOPCIAT P01715 30 PLIC C4 ALB GUMAT 138202 P01634 10 PLIC C5 ALB GUMAT 135202 P01623 10 SET 4 TEXTMARKERE SCHNEIDER P00940 2 RIGLA PLASTIC RIO 50 CM 206 1 RIGLA PLASTIC RIO 30 CM RIGLA30RIO 3 BIBLIORAFT MARMORAT 75MM, SMART N31915 15 LIPICI SOLID DACO 25G LS025 2 POST-IT HOPAX 42x12mm, 5x25 FILE, NEON, SAGEATA 21143 2 POST-IT HOPAX 76x76mm, GALBEN PASTEL 100 COLI, P14356 2 POST-IT HOPAX, 20x50mm, 50 indecsi/culoare, 4 culori neon 21205 1 SEPARATOR CARTON 10x24CM, 100B/SET, 180G/MP KANGARO 07070 4 SCOTCH OPTIMA TRANSPARENT 24MMX66M OP-60382460 1 BURETIERA PLASTIC COLOR ECADA 27080 2 BANDA ADEZIVA DIN HARTIE 48MMX40M OFFICE COVER B193 1 SCOTCH CU SUPORT MILAN 19X33 80217 2 DECAPSATOR MILAN 19007 1 REZERVA CUB HARTIE ALBA 9x9 cm, 500 FILE P01421 1 FLUID CORECTOR 20ML DACO CF001 2 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 33MM, 100PCS/CUT AS-03 4 FISA DE MAGAZIE 200G/MP P01621 100 REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01707 1 REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01705 1 CONDICA DE PREZENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01652 2 COPERTA CAIET DESEN A4, PVC TRANSPARENT ECADA,608X

Număr anunț
DA27067629
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL (GIURGIU) (CUI 14751296)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,85 RON
Valoare atribuită
868,85 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,85 RON

din 868,85 RON estimat