Atribuită Cumpărare directă

Procesor PC Socket 1200 Serie Core i9 10th gen Nucleu Comet Lake Numar nuclee 10 Numar thread-uri 20 Frecventa 3,7 GHz Frecventa turbo 5,3 GHz Smart Cache 20 MB Tehnologie de fabricatie 14 nm Putere totala disipata 125 W Deblocat Da Memorie suportată DDR4 Memorie maxima 128 GB Frecventa 2933 MHz Suport Dual Channel

Număr anunț
DA27091799
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.727,72 RON
Valoare atribuită
7.727,72 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.727,72 RON

din 7.727,72 RON estimat