Atribuită Cumpărare directă

81WB00NYRM Laptop Lenovo IdeaPad 3 15IML05 cu procesor Intel® Celeron® 5205U, 15.6" HD, 4GB, 128GB SSD, Intel® UHD Graphics, Windows 10 Home S, Platinum Grey

Număr anunț
DA27067330
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR ALEXANDRIA (CUI 13896256)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,80 RON
Valoare atribuită
2.016,80 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,80 RON

din 2.016,80 RON estimat