Atribuită
Cumpărare directă
Hârtie de filtru fibră de sticlă - cutii cu 100 buc. Diametru 45 mm, fără liant organic, non-higroscopică, greutate 50-100g/m2, grosime 0,4 mm, viteza de filtrare 15 secunde, capacitate de retenție 0.5 µm, 85/90BF - 2 cutii Hârtie filtru (membrane filtrante) din acetat de celuloză, diametru 47 mm, dimensiune 0.45µm, cutie 100 buc. - 2 cutii Produsele vor fi insotite de Certificat de calitate şi garanție și Declaraţie de conformitate. Pretul include transportul la sediul SGA Suceava.
- Număr anunț
- DA27079952
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 15994200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768,40 RON
- Valoare atribuită
- 768,40 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.