Atribuită Cumpărare directă

B-71-EIV Inlocuit discuri frana si placute frana spate;Inlocuit brata suspensie stg.+dr.fata;Inlocuit rulmentporfuzeta fata; Inlocuit colectie accesorii;Inlocuit lichid frana;Diagnostic circuit franare;Geometrie roti

Număr anunț
DA27071969
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
AUTO COBALCESCU SRL (CUI 1590376)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.368,33 RON
Valoare atribuită
7.368,33 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.368,33 RON

din 7.368,33 RON estimat