Atribuită
Cumpărare directă
Identificarea cablurile de la reteaua de voce-date iesite din uz. Eliminarea cablurile de la reteaua de voce-date iesite din uz Eliminarea canalulu de cablu apartinand retelei de voce-date, acolo unde nu au mai ramas cabluri folosite. Eliminarea Patch-panel-urilor (echipamentelor de jonctiune) nefolosite si vechi. Eliminarea Switch-urilor nefolosite si vechi Indepartarea cabinetelor metalice din camera serverelor. Eliminarea echipamentelor conexe si accesoriilor din cabinetele metalice si indepartarea lor. Repararea traseelor lasate in urma
- Număr anunț
- DA27062315
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
- Furnizor / câștigător
- SMART TELECOM AND SECURITY SOLUTIONS SRL (CUI 31609985)
- Cod CPV
- 45317000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.100 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.