Atribuită Cumpărare directă

Kit de control ATB Densitometru.Impchetare 1 buc. Producator Biomerieux Kitul este format din mai multe fiole care permite testarea intregii scale de citire a instrumentului. Fiecare fiola are un numar de referinta, iar valoarea sa reala, exprimata in doua unitati utilizate [McFarland (McF) si numarul de diode], este imprimata pe eticheta. Prin simpla pozitionare pe rand a acestor fiole in densitometru, valoarea indicata de instrument se poate compara cu valoarea imprimata pe eticheta fiolei.

Număr anunț
DA27103440
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat