Atribuită Cumpărare directă

CATEDRA SCOLARA/MOBILIER REGLABIL SCOLAR

Număr anunț
DA27095935
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALCANI (CUI 29144098)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.680 RON
Valoare atribuită
4.680 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680 RON

din 4.680 RON estimat