Atribuită
Cumpărare directă
PROMGR5LM " Detergent gresie si faianta, mov, 5 L Promax" 15 buc 24.10 361.50 2 SYCSP5L " Solutie lemn si parchet 5l Thomas Maister" 15 buc 21.00 315.00 3 PROMIN5LC Clor 5l Promax 20 buc 14.86 297.20 4 504654 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN DEZINFECTANT 1L 10 buc 67.50 675.00 5 R-0769 Manusi cauciucate menaj Sweet Home marime L 50 buc 2.26 113.00 6 HOR-0668 " LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA 40x40 CM ALBASTRU 5/SET" 20 buc 14.31 286.20 7 HOR-0675 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA 40x40 CM VERDE 5/SET 20 buc 14.31 286.20 8 HOR-0682 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA 40x40 CM GALBEN 5/SET 20 buc 14.31 286.20 9 WNS-0516 Saci menajeri HDPE 35 litri, 50 buc/rola, 60 x 50 cm, negru 120 buc 2.89 346.80 10 WNS-1972 Saci menajeri LDPE 120 litri 10 buc/rola 110 x 70 cm negru 50 buc 4.02 201.00 11 SHRO-2510 Saci menajeri mari 240 litri 10 bucati/set Sweet Home 25 buc 7.75 193.75 12 17756 " Solutie pentru curatat geamuri 4.5L Clin" 15 buc 22.00 330.00 13 866149 " Detergent pentru geamuri cu pompa 500 ml lemon Clin" 15 buc 5.11 76.65 14 CEL36480 Prosop Hartie rola industriala 800foi/rola 2 role /set CELTEX 15 buc 39.69 595.35 15 1324COMP Dezinfectant 750 ml Domestos pin 80 buc 6.21 496.80 16 39227 " Odorizant WC bon musk 4 in 1 55gr SANO" 80 buc 4.22 337.60 17 69593 Pastile pisoar 1.2 kg 100 pastile/galeata 2 buc 17.85 35.70 18 PS-1002 Lavete umede 3/set Sweet Home 50 buc 3.62 181.00 19 PROSOPZBAX Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ 28 bax 54.27 1519.56 20 41522 Hartie igienica 3
- Număr anunț
- DA27062890
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COM SINMIHAIU ROMAN (CUI 29144772)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.563,01 RON
- Valoare atribuită
- 7.563,01 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.