Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere centrale termice

Număr anunț
DA27055496
Autoritate contractantă
Comuna Caineni (CUI 2541681)
Furnizor / câștigător
SDC METAL S.R.L. (CUI 39224011)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.866 RON
Valoare atribuită
22.866 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.866 RON

din 22.866 RON estimat