Atribuită Cumpărare directă

Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru o licenta Indaco Lege5 Desktop STANDARD retea 51-100 utilizatori, livrate prin internet si acces la un cont Indaco Lege5 Online Legislatie+Jurisprudenta+Comentarii+Dosare+BPI. In functie de tipul abonamentului, baza de date va ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf. - Jurisprudenta CEDO. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România si Urmarire Dosare in serviciul Indaco Lege5 Online. - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate in limba romana în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene incepand cu 01.01.2017. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Buletinul Procedurilor de Insolventa - baza de date completa începând cu ianuarie 2015 + serviciu de Urmarire Firme prin sistem de notificari in serviciul Lege5 Online (5 societati monitorizate incluse in abonament) Functii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, comparare si evident

Număr anunț
DA27088696
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI 713519)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
48422000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.728,60 RON
Valoare atribuită
4.728,60 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.728,60 RON

din 4.728,60 RON estimat