Atribuită
Cumpărare directă
DENUMIRE U.M. CANT. P.U. VALOARE CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN2320 Buc. 2 80,00 160,00 CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN2421 Buc. 2 80,00 160,00 SAM ML 1610/ML2010 LASER CARTRIDGE Buc. 1 101,00 101,00 BIBLIORAFT A4 75 MM NEGRU HERLITZ Buc. 10 9,00 90,00 HARTIE COPIATOR A4 80GR,500COLI/TOP ABSOLUT Buc. 10 19,00 190,00 DRB FILE PROT A4/100 BUC/30 Buc. 2 12,00 24,00 CAPSE 24/6 1000/CUTIE HERLITZ Buc. 10 1,50 15,00 WHITEBOARD MOBIL MULTIFUNCTIONAL Buc. 1 500,00 500,00 MARKER WHITEBOARD FORPUS NEGRU Buc. 10 5,00 50,00 MARKER WHITEBOARD FORPUS ROSU Buc. 2 5,00 10,00 STICK MEMORIE KINGSTON METALIC SE9 SILVER Buc. 3 40,00 120,00 IMPRIMANTA CANON MF443DW MONO Buc. 1 1980,00 1980,00 CARTUS HP 505 Buc. 1. 120,00. 120,00 Cartus HP 259. Buc. 1. 180,00. 180,00
- Număr anunț
- DA27090229
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Leonida Marineanu Tia Mare (CUI 25306251)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.700 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.