Atribuită Cumpărare directă

Acumulator radiocomanda BA225030 6V/2100mAh, conform anunt ADV1189821. Cantitate 8 buc X 299,00 lei/buc

Număr anunț
DA27078132
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
FGL RONAX AUTOMOTIVE SRL (CUI 35430310)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.392 RON
Valoare atribuită
2.392 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.392 RON

din 2.392 RON estimat