Atribuită Cumpărare directă

Servicii de formare profesionala - WEBINAR prin intermediul platformei ZOOM - Responsabil protecția datelor cu caracter personal. Perioada 28 - 29 DECEMBRIE 2020 1 paricipant (certificat de participare + suport curs).

Număr anunț
DA27056050
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat