Atribuită Cumpărare directă

PLASA SUDATA STR6 ECO(10X10) 2X6 - 7 BUC - 128.45 RON/BUC TOTAL: 899.15 RON

Număr anunț
DA27112572
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44313100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,15 RON
Valoare atribuită
899,15 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,15 RON

din 899,15 RON estimat