Atribuită Cumpărare directă

LANT STIHL 33.5DINTI 325 67PINTENI KT76807 -1 BUC X 78.0672 REZERVA TRAFALET RADIATOR 120MM(21021)- 20 BUC X 12.1849

Număr anunț
DA27067704
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,44 RON
Valoare atribuită
102,44 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,44 RON

din 102,44 RON estimat