Atribuită
Cumpărare directă
DISNEY. PISICILE ARISTOCRATE - 19 buc LA FERMA. Prima mea carte de colorat - 19 buc DISNEY. WALL-E - 24 buc AUTOCOLANTE REPOZITIONABILE. ANIMALE SALBATICE 24 buc DISNEY. PRIETENUL SOBOLAN - 9 buc PRIMA MEA CARTE CU AUTOCOLANTE. DINOZAURI - 9 buc DISNEY. IN CAUTAREA LUI DORY - 6 buc PRIMA MEA CARTE CU AUTOCOLANTE. NOAPTEA DE AJUN- 6 buc HANSEL SI GRETEL. Prima mea lectura. Nivelul 1 (cu pictograme) - 17 buc MICII EROI. Platon 17 buc IEPURELE SI BORCANUL CU MIERE. Poveste cu pictograme. Nivelul 1 - 24 buc STAR WARS. Urmarire prin univers. Carte de activitati - 24 buc DIN LUMEA CELOR CARE NU CUVANTA. Emil Garleanu - 19 buc ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Carturari si cronicari. Lectura si activitati. Magda Stan- 19 buc ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Comori ale istoriei. Lectura si activitati. Magda Stan - 23 buc BASME. Fratii Grimm - 23 buc FABULE. La Fontaine - 44 buc PE DRUMURI DE MUNTE. Calistrat Hogas- 44 buc FABULE. La Fontaine - 45 buc PE DRUMURI DE MUNTE. Calistrat Hogas- 45 buc
- Număr anunț
- DA27099570
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGRI (CUI 4535740)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.571,43 RON
- Valoare atribuită
- 6.571,43 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.