Atribuită Cumpărare directă

Kit semnatura electronica cu valabilitate 1 an - 1buc Kit pentru semnatura electronica cu valabilitate 3 ani - 6 buc

Număr anunț
DA27083334
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.685 RON
Valoare atribuită
2.685 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.685 RON

din 2.685 RON estimat