Atribuită Cumpărare directă

Lame de intubatie numarul 1 ,2, 3 4 compatibile cu videolarigoscopul McGrath Mac, din polimer medical cu proprietate anti-aburire, sterile, de unica folosinta, comanda minima 50buc./cut.

Număr anunț
DA27074004
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
42113172-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.590 RON
Valoare atribuită
8.590 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.590 RON

din 8.590 RON estimat