Atribuită Cumpărare directă

Livrarea se va face la Complexul de Servicii Comunitare „Raza de Soare” Baicoi, cu sediul in loc. Baicoi, str. Republicii, nr. 62, jud. Prahova, cod postal 105200, Tel. 0244-268.668. Factura fiscala va fi emisa pe numele Directiei Generale de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova, cu sediul în loc. Ploiesti, Sos. Vestului, nr. 14-16, jud. Prahova, Cod fiscal nr. 9770267 , pentru beneficiar - Complexul de Servicii Comunitare „Raza de Soare” Baicoi.

Număr anunț
DA27102668
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,47 RON
Valoare atribuită
578,47 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578,47 RON

din 578,47 RON estimat