Atribuită Cumpărare directă

5 linii de telefonie fixa in oferta Voce Premium cu pretul total de 125 lei, prelungire contract prin act aditional perioada 01.01.2021-30.04.2021

Număr anunț
DA27082687
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TULCEA (CUI 4705470)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat