Atribuită
Cumpărare directă
Stativ microfon Hercules MS432B brat 2 in 1 (reglează lungimea brațului și unghiul, în același timp) Quik-N-EZ Boom Retainer Quick Turn (reglarea înălțimii rapid și ușor). baza trepied. inaltime reglabila: 875 - 1475mm lungime brat: 780mm greutate: 2.2 kg
- Număr anunț
- DA27071919
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321700-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,40 RON
- Valoare atribuită
- 108,40 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.