Atribuită
Cumpărare directă
istem Wireless D-Link AC1200 Whole Home Wi-Fi (2 pack) Cod: COVR-C1202 Descriere D-LINK AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack), COVR-C1202; Two 10/100/1000Mbps Ethernet ports (Auto-detect as WAN or LAN); Router/AP/Repeater Mode (Auto-Detect); MU-MIMO; WPS (Wi-Fi Protected Setup); Web-based configuration and management; Parental control; Guest Zone
- Număr anunț
- DA27084765
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32413100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,43 RON
- Valoare atribuită
- 471,43 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.