Atribuită Cumpărare directă

Detector miscare IR pentru instalatie antiefractie, pentru lucrari de service in sisteme existente. Manopera inlocuire inclusa.

Număr anunț
DA27098010
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,24 RON
Valoare atribuită
188,24 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,24 RON

din 188,24 RON estimat