Atribuită
Cumpărare directă
Display color mare, tip LCD 7.0 inch cu iluminare din spate permite vizualizarea simultana a 12-canale unda ECG si date Posibilitate reglare prin basculare verticala a ecranului pentru a putea viziona comod undele si rezultatul Posibilitatea introducerii ID-ul si numelui pacientului cu taste alfanumerice Posibilitate conectare cititor de coduri de bare (optionale) Posibilitate conectare cititor de carduri magnetice(optionale) Stocare 400 de fisiere ECG in memoria interna Stocare 3.000 de fisiere ECG intr-un card de memorie SD Posibilitate salvare pe cardul de memorie inclus a ECG in format PDF Transfer date ECG pe un PC folosind LAN (soft PC optional) Mod de economisire hârtie inregistrare. Formele de unda si analiza, rezultatele pot fi transferate la un PC pentru revizuire informatizata (soft PC optional). Analiza la nivel inalt. Program de analiza, masurare, interpretare si diagnostic Achizitie simultana 12 canale-ECG de pana la 24 de secunde Analiza, cu minim 200 de constatari si 5 categorii de judecată Software pentru evaluarea suplimentara a derivatiilor posterioare si dreapta (V3R,V4R,V5R,V7,V8,V9). Optional. Poate gasi forme de unda tipice de electrocardiograma tip Brugada Conformitate cu standardul IEC IEC60601-2 - 51 care aproba precizia mare de prelucrare a semnalului (Filtrare AC), masurarea ECG si analiza ECG Printare pe grupe de 3, 4, 6, 12 derivatii Latimea hartiei 210mm Inregistreaza singur caroiajul Viteze de inregistrare: 5, 10 ; 12,5 ; 25 ; 50 mm/sec Sen
- Număr anunț
- DA27076960
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33123200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.