Atribuită Cumpărare directă

Coperta de Arhivare Coperta arhivare, format A4 inchis, A3 deschis Mucava caserata de minim 1,5 mm Personalizata.

Număr anunț
DA27103195
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL COVASNA (CUI 5085105)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
22852100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.455 RON
Valoare atribuită
1.455 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.455 RON

din 1.455 RON estimat