Atribuită Cumpărare directă

remedieri la iluminatul public stradal - valea mare pravat

Număr anunț
DA27102383
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
PET ELECTRIC GLOBAL SP SRL (CUI 26541611)
Cod CPV
44111530-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.362,15 RON
Valoare atribuită
11.362,15 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.362,15 RON

din 11.362,15 RON estimat