Atribuită Cumpărare directă

Primăria comunei Pietroasa intenționeaza sa achiziționeze Lucrări de reparații în urma calamităților, VALEA BĂLĂTRUC, comuna Pietroasa, conform listelor de cantități puse la dipoziție în atasament. Valoarea estimata a lucrărilor este de 75.164,95 lei fără TVA.

Număr anunț
DA27113252
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
Furnizor / câștigător
DAS CONS D&A S.R.L. (CUI 39043694)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.164,95 RON
Valoare atribuită
75.164,95 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.164,95 RON

din 75.164,95 RON estimat