Atribuită Cumpărare directă

ACE POWER GEL FRESH 750ML BU 10 1 47,50 ACE POWER GEL LEMON 750ML BU 10 1 47,50 DERO OZON+ DET.MAN.20KG SA 3 1 265,80 LENOR SPRING 2X 1,90L BU 2 1 46,56 RIVEX SPR.MOB.FLOR.300ML TU 10 1 117,60 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 14 1 91,56 DUCK ANITRA ACT.LICH.MARI RE 10 1 47,60 JASOL SAPUN LICHID 5L BU 1 1 17,12 TRIM PRIMAV.SAP.L.PIERS4L RE 2 1 57,28 ECONOMIC SAP.LIC.PIELE SE BU 3 1 70,89

Număr anunț
DA27080644
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA BRASOV (CUI 4384125)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
809,41 RON
Valoare atribuită
809,41 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

809,41 RON

din 809,41 RON estimat