Atribuită
Cumpărare directă
Instalare sistem operare Linux (Ubuntu,Debian sau alte versiuni) ,Configurare sistem operare Linux generala - drivere, softuri de baza, setarea unui server special pentru serviciul de email si configurarea acestuia cu softurile necesare , importarea vechilor adrese de email in noul server Importarea zonelor de DNS ( Domain Name System ) in noul serviciu de DNS Configurare: Instalare sistem operare Linux (Ubuntu,Debian sau alte versiuni) ,Configurare sistem operare Linux generala - drivere, softuri de baza Configurare servicii Linux: server webhosting + ftp : web server ,php, baza de date, ftp
- Număr anunț
- DA27108084
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Evidenta a Persoanelor Sector 4 (CUI 29481212)
- Furnizor / câștigător
- ARIDOM SERV (CUI 38090043)
- Cod CPV
- 72265000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.