Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare energie electrica,SINAIA FOREVER consum estimat 144 MWh, perioada 01.01.2021-31.12.2021, la pretul de 557,93 lei/MWh, care contine: - pretul energiei electrice active: 257,88 lei/MWh; - tariful pentru introducerea energiei electrice in retea (TG): 1,30 lei/MWh; - tariful pentru extragerea energiei electrice din reţea (TL): 16,67 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de sistem: 14,45 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la inalta tensiune: 16,68 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la medie tensiune: 36,48lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la joasa tensiune: 123,90 lei/MWh; - Tariful pentru cogenerarea de inalta eficienta: 22,63 lei/MWh; -Costul certificatelor verzi: 62,86 lei/MWh; -Valoarea accizei necomerciale: 5,08 lei/MWh. Preturile de mai sus nu contin TVA. Pretul energiei electrice active este garantat, conform ofertei
- Număr anunț
- DA27185836
- Autoritate contractantă
- SC SINAIA FOREVER SRL (CUI 27249969)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.341,92 RON
- Valoare atribuită
- 80.341,92 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.