Atribuită Cumpărare directă

Camera Web Canyon 2K Quad C6, Black Cablu Logilink USB 3.0 A Male - USB 3.0 B Male, 2m Videoproiector Optoma X342e, Black Ecran de proiectie Blackmount 1/1MN180-BM-ECRPER, 180x180 cm Suport videoproiector Blackmount EATV2, White

Număr anunț
DA27119967
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
32323400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.453,28 RON
Valoare atribuită
3.453,28 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.453,28 RON

din 3.453,28 RON estimat