Atribuită
Cumpărare directă
CD-R VERBATIM 52X BUC 6 0,84 PLIC CD 90G BUC 6 0,13 NOTES ADEZIV 76*76MM DIV. CULORI BUC 4 1,68 BIBLIORAFT A4 PLASTIFIAT 5,7.5CM NOKI BUC 6 6,30 FOLIE A4 SET100 BUC 1 6,72 CREION MECANIC 0,5 MM ROTRING BUC 1 9,24 MINA CREION 0.5MM HB ROTRING BUC 1 3,36 HARTIE COPIATOR BRILIANT A4 80G BUC 10 13,87
- Număr anunț
- DA27118586
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 6873373)
- Furnizor / câștigător
- ANTONIANIS S.R.L. (CUI 28840113)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,32 RON
- Valoare atribuită
- 208,32 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.