Atribuită Cumpărare directă

Clasa de utilizare Profesionala Lungime lama 52 cm Taiere-Pendulare Numar de curse in gol 1350 cpm Caracteristici operationale Valoare vibratii emise 2.5 m/s2 Caracteristici acumulatori Tensiune acumulatori 18 V Capacitate acumulatori - Ah Tip acumulatori Li-Ion Numar acumulatori 0 Dotari Set de livrare Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare Dimensiuni Greutate 2.8 kg Zgomot Nivel putere sonora 89 dB Informatii suplimentare Accesorii suplimentare NU Informatii suplimentare Dimensiuni(LxlxH): 938x195x194 mm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA27114714
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,30 RON
Valoare atribuită
456,30 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,30 RON

din 456,30 RON estimat