Atribuită Cumpărare directă

Primaria Comunei Satchinez, din Judetetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze „LUCRARI DE ECOLOGIZARE CANALE - ZONA PASUNI HODONI, COMUNA SATCHINEZ, JUD TIMIS”. Alaturat va atasam documentatia tehnico-economica necesara in vederea formularii unei oferte ferme din partea dumneavoastra. Dupa rularea listelor de cantitati intr-un soft specializat de ofertare tehnica, va rugam sa aplicati reducere la valoarea unitara aferenta produsului de catalog in conformitate cu contravaloarea devizului oferta intocmit in baza documentatiei tehnice impuse de catre autoritatea contractanta. In eventualitatea in care oferta dvs. va fi acceptata, ofertantul are obligatia de a transmite propunerea financiara in original sau prin e-mail purtator de semnatura electronica in termen de maxim 24 ore. Va multumim.

Număr anunț
DA27157279
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
R-BAU MOBILITY S.R.L. (CUI 43062538)
Cod CPV
45246200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.823,53 RON
Valoare atribuită
58.823,53 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.823,53 RON

din 58.823,53 RON estimat