Atribuită
Cumpărare directă
ezinfectantul de maini Aniosgel, dezinfectant cu actiune virucida totala, face parte din gama de produse elaborate de compania Anios, lider mondial pe segmentul dezinfectantilor medicali, si reprezinta un ajutor pentru dezinfectarea mainilor in centrele medicale, in spitale dar nu numai. Este ideal pentru dezinfectia mainilor in vederea activitatilor chirurgicale. Datorita puterii sale ridicate, dezinfectantul de maini Aniosgel actioneaza imediat, distrugand o gama larga de bacterii, virusi si microbi. Produsul Aniosgel 85 500 ml este AVIZAT BIOCID cu nr. 1006BIO/01/12.24 , eliberat de catre Ministerului Sanatatii, Comisia Nationala pentru produse Biocide
- Număr anunț
- DA27160656
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE DEZINSECTIE SI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV (CUI 21470625)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,40 RON
- Valoare atribuită
- 296,40 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.