Atribuită Cumpărare directă

Materiale și piese de schimb pentru autovehiculele conform anunt ADV1189709 din 09.12.2020 si a specificatiilor tehnice - Lot 14

Număr anunț
DA27125415
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,47 RON
Valoare atribuită
468,47 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,47 RON

din 468,47 RON estimat