Atribuită
Cumpărare directă
COT PP PRES 20X1/2 CU FLANSA (INT/EXT) BUC 10,00 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 1/2-1/2 BUC 8,00 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L40 BUC 8,00 ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT DN15 PN40 BUC 2,00 RADIATOR OTEL C22 600X1400 PURMO BUC 1,00 RAMIFICATIE HTEA 40X45 PP SC BUC 3,00 COT HTB 40X87 PP SC BUC 5,00 COT HTB 40X45 PP SC BUC 5,00 TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA M 12,00 TEAVA PP 40X1,8- 500MM+INEL BUC 3,00 TEAVA PP 40X1,8-1000MM+INEL BUC 5,00 CLASSIK COMPACT010 3/6+ C.PP UA K100-369 BUC 6,00 RACORD WC CU MANSON 71260201 BUC 6,00 KEOPS LAVOAR 60 R04-035 BUC 2,00 KEOPS PIEDESTAL R04-033 BUC 2,00 OGLINZI SANITARE 50X60 BUC 2,00 URINAR LAOS WQ8D40500000003 BUC 2,00 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V BUC 3,00 KOMFORT SIFON URINAL 58MM CU GARNIT.C45A BUC 4,00 ROBINET TEMPORIZARE STATIV 1/2 TE16 R BUC 3,00 ROBINET TEMPORIZARE PT URINAR TE855 R BUC 2,00 DIBLU CU CARLIG 84336 BUC 1,00 SET FIX.OB.SANITARE WST 10X140 80660 BUC 3,00 SET FIXARE OB SANIT S8D 70 WCR 60564 BUC 4,00
- Număr anunț
- DA27120411
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.440,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.440,22 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.