Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate Pret vanzare Mop bumbac 250gr. 50 4.5 Matura sorg 4 cusaturi 750g 15 21 DOMESTOS 750ml 25 7.5 Sano Floor Fresh Home Luxury Hotel 4L - detergent pardoseli concentrat 10 28.5 Sano Forte Plus 750ml 5 15.1 SANO SPARK CASTRAVETE DET VASE 1L PUMP 5 9.4 Burete spiralat inox Maxi 20 1.91 Burete vase canelat 1 buc Stella 51 1.57 Saci meaj rezistenti cu urechi HDLD 35/30, albastru 50 4.5 Ariel-detergent automat color 10kg 3 95 Pulverizator 1l 10 12.5 Sano Bon Blue 5in1 55g - odorizant WC 20 6.26 PRONTO SPRAY 10 12.5 Lavete BBC 50/set 5 33.75 Manusi dr.Mayer Nitril negre 100 L 3 62.01 Manusi dr.Mayer Nitril negre 100 M 2 62 BEC LED HEINNER 11W HLB-11WE2765K2 49 7 Manusi menaj cu Aloe M 5 5 Coada lemn filetata 1.2M 10 3 Saci 60L ultra rez. set 10 buc 10 4.2 Sano X cream apple 1000g 6 10.5 Detergent lichid electrocasnice Sano Anti Kalk 500ml 4 6.4 IGIENOL - dezinfectant multisuprafete 750ml 10 15.5 Sano Carpet Trigger 750ml - detergent covoare si tapiterii 2 14.5 Gel antibacterian si dezinfectant 1L Hygienium + Viziera 1 69.99 ASEVI Deo Pons WC 24H 200ml 15 14.52 Sano Clear 10L - Detergent geamuri 2 42.9 Sano Anti Kalk 4in1 pulverizator 700ml - Solutie universala 8 13.62 Perie WC cu suport APOLLO 6 6.3 Sano Clear Green TRG. 1L - detergent geamuri 5 9.96 0 0
- Număr anunț
- DA27120402
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.