Atribuită
Cumpărare directă
UPU-REACTIVI NORMA Liza MR NUMAR DE REFERINTA: MR-20581 PRET DE CATALOG: 4.000,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: Cutie COD SI DENUMIRE CPV: 33696200-7 Reactivi pentru analize de sange (Rev.2) DESCRIERE: Liza Norma MR Impachetare 1 flacon x 1 litru NORMA CLEAN MR NUMAR DE REFERINTA: MR-50512 PRET DE CATALOG: 4.000,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33696200-7 Reactivi pentru analize de sange (Rev.2) DESCRIERE: Detergent Impachetare 20 L
- Număr anunț
- DA27129604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.