Atribuită Cumpărare directă

R.PROT.5BUC PROMO BU 2 1 ALUFIX ECON.SACI MEN.60L BU 15 1 OTI SACI MENAJ 120L 10BUC BU 15 1 OTI SACI MENAJ.ECON.35L 5 BU 15 1 FRISBI PROSOAPE HA.150M PG 6 1 SERVETELE ALBE2STR 250BUC BU 2 1 DOMESTOS ATLANTIC 2L PG 2 1

Număr anunț
DA27119549
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA BRAILA (CUI 4343249)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,85 RON
Valoare atribuită
194,85 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,85 RON

din 194,85 RON estimat