Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Manusi nitril albastre Magnetti-Marelli,100 buc/cut L cut 10 71.43 714.3 Manusi nitril albastre Magnetti-Marelli, 100 buc/cutie, mar.XL cut 2 71.43 142.86 Manusi nitril albastre Magnetti-Marelli,100buc/cutie, M cut 3 71.43 214.29

Număr anunț
DA27123602
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”POIENI?A” (CUI 17968533)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071,45 RON
Valoare atribuită
1.071,45 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071,45 RON

din 1.071,45 RON estimat