Atribuită
Cumpărare directă
Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: - MAI36791/ UU1HSDC5G52028271 prima de asigurare RCA 12 luni = 396,32 lei (Euroins), valabilitate incepand cu 08.01.2021 - MAI41762/ UU14SDE3453974462 prima de asigurare RCA 12 luni = 647,70 lei (Euroins), valabilitate incepand cu 08.01.2021 - OT01GUV/ WVGZZZ7LZ7D021252 prima de asigurare RCA 12 luni = 333,37 lei (Euroins), valabilitate incepand cu 08.01.2021 Total = 1.377,39 lei
- Număr anunț
- DA27119662
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.377,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.377,39 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.