Atribuită
Cumpărare directă
2012299 Coardă de Sărit Essential Mărime universală 10 6.99 LEI 0% 58.74 LEI 69.9 LEI 2012298 Coardă de Sărit Essential Mărime universală 10 6.99 LEI 0% 58.74 LEI 69.9 LEI 2762059 Minge Handbal H1 SOFT M 0 10 39.99 LEI 0% 336.05 LEI 399.9 LEI 2984541 Minge Handbal H1 M 0 10 24.99 LEI 0% 210 LEI 249.9 LEI 2759824 Minge Handbal H00 SOFT M 1 10 39.99 LEI 0% 336.05 LEI 399.9 LEI 2413494 Minge Volei V100 5 5 29.99 LEI 0% 126.01 LEI 149.95 LEI 2413496 Minge volei V100 SOFT Mărime universală 5 39.99 LEI 0% 168.03 LEI 199.95 LEI 2577667 Minge Baschet BT100 M 7 5 44.99 LEI 0% 189.03 LEI 224.95 LEI 2577656 Minge baschet BT100 M 5 5 44.99 LEI 0% 189.03 LEI 224.95 LEI 2963926 Minge Fotbal F100 M 4 5 19.99 LEI 0% 83.99 LEI 99.95 LEI 2964093 Minge F00 Hibrid M Alb 5 10 44.99 LEI 0% 378.07 LEI 449.9 LEI 2963925 Minge Fotbal F100 M 5 5 19.99 LEI 0% 83.99 LEI 99.95 LEI 4097350 Minge Baschet K500 Mărimea 3 5 29.99 LEI 0% 126.01 LEI 149.95 LEI
- Număr anunț
- DA27117996
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CODLEA (CUI 29482285)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.343,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.343,74 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.