Atribuită Cumpărare directă

conform caiet de sarcini atasat

Număr anunț
DA27127471
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Furnizor / câștigător
FRESH WATERINSTAL SRL (CUI 23221701)
Cod CPV
38421110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.594 RON
Valoare atribuită
43.594 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.594 RON

din 43.594 RON estimat