Atribuită Cumpărare directă

10023-ATO-M1000 Acid azotic 65%, 30.80 x 7 L= 215.60 lei TUN1937 Apa oxigenata 30% 54.00 x 5 L= 270.00 lei 2006C Acetona pa 19.00x 3= 57.00 lei UN1170 Alcool etilic 95-96% denaturat 32.70 x 6 L=196.20 lei

Număr anunț
DA27124074
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 4221357)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738,80 RON
Valoare atribuită
738,80 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,80 RON

din 738,80 RON estimat