Atribuită
Cumpărare directă
LOT 1 : Radiatoare CPV 44621100-0 Radiatoare (Rev.2): Radiator 22 K 600 x 1400 bucati: 1 , Radiator 22 K 600 x 1600 bucati: 1, Radiator 22 K 600 x 1800 bucati: 1, Radiator 22 K 600 x 2000 bucati: 2, in conformitate cu Invitaţia de participare nr. 27840/15.12.2020 , Anunțul Publicitate nr. ADV1191015/15.12.2020 si Formularul dvs de propunere tehnică şi financiară LOT 1 transmis pe adresa de email achizitii@cjalba.ro si inregistrat la Registratura Consiliului Judetean Alba sub nr. 28065/16.12.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA27129855
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44115200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.915,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.915,13 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.